AKTUALNOŚCI
Treść
„RAZEM JEST WESELEJ!” – INTEGRACYJNY WYJAZD DO SERCA BESKIDU W SŁOPNICACH
W dniu 23 czerwca dzieci z trzech grup zerowych naszej szkoły uczestniczyły w wyjątkowym grillu integracyjnym, który odbył się w malowniczym ośrodku Serce Beskidu w Słopnicach.
LEŚNA PRZYGODA Z NADLEŚNICTWEM LIMANOWA
Uczniowie klasy 3B uczestniczyli w wyjątkowej lekcji terenowej zorganizowanej we współpracy z Nadleśnictwem Limanowa. Zajęcia odbyły się na ścieżce przyrodniczo-leśnej „Ostra”, która stała się doskonałą przestrzenią do nauki w bezpośrednim kontakcie z naturą.
„SZKOŁA PRZYJAZNA HARCERSTWU”
Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła Przyjazna Harcerstwu”, przyznawany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Krakowską oraz Okręg Małopolski ZHR.
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „WIOSKI BEZ TROSKI”
Za nami rozstrzygnięcie konkursu „Wioski bez troski”, które odbyło się na początku czerwca pod patronatem KRUS.
INNOWACJA PEDAGOGICZNA „SZLAK MŁODYCH ODKRYWCÓW – WYKORZYSTANIE METODY HARCERSKIEJ W EDUKACJI”
W mijającym roku szkolnym uczniowie klasy II A uczestniczyli w innowacji pedagogicznej „Szlak Młodych Odkrywców – wykorzystanie metody harcerskiej w edukacji”.
BEZPIECZEŃSTWO DZIECI I MŁODZIEŻY W CZASIE WAKACJI
Pełna publikacja -> Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie wakacji
CERTYFIKAT „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”
Miło nam poinformować, że nasza Szkoła otrzymała certyfikat za wdrażanie i realizowanie innowacyjnych zajęć z projektowania i druku 3D, w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".
SZKOLNY DZIEŃ BEZ PRZEMOCY POD HASŁEM „DAWAJ MOC – STOP PRZEMOCY”
W dniu 17 czerwca 2026 r. w ramach Dnia Sportu dla klas starszych obchodziliśmy Szkolny Dzień Bez Przemocy pod hasłem "Dawaj Moc – Stop Przemocy". Akcja zorganizowana z inicjatywy pedagoga i psychologa szkolnego oraz Samorządu Uczniowskiego z opiekunami miała na celu szerzyć wartości związane z szacunkiem, koleżeństwem i przyjaźnią.
WYCIECZKA KLASY 2 DO MAŁOPOLSKIEGO CENTRUM NAUKI COGITEON
Uczniowie klasy 2 uczestniczyli w wycieczce do Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon w Krakowie. Podczas pobytu wzięli udział w warsztatach Laboratorium Smaków „Cukier niejedno ma imię”, podczas których poznawali tajniki zdrowego odżywiania i odkrywali, gdzie ukrywa się cukier w codziennych produktach.