Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

ROK. SZK. 2022/2023

Treść

Podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych w roku szkolnym 2022/2023

Kaptur Anna (kl.8b)finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego (opiekun: Bożena Franczak)

Palacz Diana (kl.8a)finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego (opiekun: Bożena Franczak)

Mrózek Marlena (kl. 8b), Niezabitowski Szymon (kl. 5b), Ubik Martyna (kl. 6a)finaliści Biblijnego Konkursu Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” (opiekun: Beata Kęska)

Inne konkursy powiatowe, wojewódzkie i ogólnopolskie

Jan Podgórny

- I miejsce w kategorii dziecięcej -  VIII Ogólnopolski Konkurs na Gadkę „Gadajcie, jak dawniej we wsi pracowano”

Wojciech Kopeć - I miejsce w kategorii młodzieżowej -  VIII Ogólnopolski Konkurs na Gadkę „Gadajcie, jak dawniej we wsi pracowano”

Martyna Ślusarczyk - I miejsce w kategorii dziecięcej (Konkurs Instrumentalistów) – 40. Wojewódzki Konkurs Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych DRUZBACKA.

Krystian Krzemiński - wyróżnienie w kategorii młodzieżowej -  VIII Ogólnopolski Konkurs na Gadkę „Gadajcie, jak dawniej we wsi pracowano”

Szymon Staśko, Wojciech Kopeć, Jan Podgórny, Michał Podgórny, Krystian Krzemiński - II miejsce w Festiwalu Zagłębie i Sąsiedzi (zasięg ogólnopolski)

Przemysław Podgórny, Dawid Podgórny - II miejsce w powiatowym przeglądzie grup kolędniczych

Gabriela Pach (klasa 8b) - wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim konkursie wokalno-muzyczny „Z bł. Karoliną zaśpiewajmy”

Olaf Stańczuk i Konrad Stańczuklaureaci powiatowego konkursu Zawodowy GPS

Zawody sportowe

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych (Małgorzata Niezabitowska, Milena Sroka, Martyna Nowak, Gabriela Pach, Diana Palacz)

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych (Olaf Stańczuk, Mateusz Więcek, Piotr Sułkowski, Konrad Kłodnicki, Filip Sroka, Filip Kęska)

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie alpejskim (Konrad Stańczuk, Olaf Stańczuk)

 

 

763155