Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Przejdź do Treści

Wydarzenia

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Treść

Dnia 11.10.2019 r. w Zespole Placówek Oświatowych odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Głos zabrał również wójt Gminy Słopnice, który składając życzenia nauczycielom, podkreślał ich rolę w życiu uczniów.

Młodzi artyści skeczem i koncertem życzeń uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy.

        Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów oraz przyznania nagród Dyrektora i Wójta. Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego przewodnicząca Rady Rodziców, życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

       Mamy nadzieję, że wszyscy obecni miło spędzili ten czas, wsłuchując się w dźwięki muzyki. Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

 

802982