Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

Nagroda za osiągnięcia sportowe

Treść

.
       Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słopnicach jest jedną z dziesięciu, które otrzymały wyróżnienie marszałka województwa małopolskiego za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2004/2005. Puchar i pamiątkowy dyplom uczniowie z naszej szkoły w towarzystwie dyrektora mgr Grzegorza Biedronia i nauczyciela wychowania fizycznego mgr Marii Bugajskiej odebrali z rąk prezesa Małopolskiego Związku Szkolnego Włodzimierza Nowaka, medalisty igrzysk olimpijskich z Montrealu.

     

                                                                          

     

                                                                         

 


 

        29 października 2010 r. w hali sportowej w  Myślenicach, odbyło się uroczyste podsumowanie "Małopolskiego systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży  za rok szkolny 2009/2010", przeprowadzonego pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego. Organizator, Małopolski Szkolny Związek Sportowy na uroczystą galę zaprosił po dwie delegacje szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatów wyróżniających się aktywnością sportową oraz organizatorów sportu i przedstawicieli samorządów tych powiatów.
Powiat limanowski w kategorii szkół podstawowych reprezentowała delegacja uczniów naszej szkoły, która w roku szkolnym 2009/2010 zajęła I miejsce w powiecie w rozgrywkach sportowych prowadzonych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wraz z dyrektorem p. Grzegorzem Biedroniem i nauczycielem wf-u p. Józefem Szczeciną naszą szkołę reprezentowała delegacja uczniów, którzy przyczynili się do sportowego sukcesu szkoły: Marta Kapera, Radek Florek, Łukasz Matusiak i Adrian Kaim.
Wyróżnione szkoły uhonorowano pięknymi albumami "Kronika Sportu Polskiego 2008 i 2009". Prezes Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego Włodzimierz Nowak przekazał nauczycielom okolicznościowy Adres bardzo celnie dotykający istoty sportu szkolnego.
.

.
16 czerwca 2014r. na sali obrad Starostwa Powiatowego w Limanowej zostały wręczone przez władze Powiatu Limanowskiego wyróżnienia dla najlepszych szkół z terenu Powiatu Limanowskiego za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/2014 biorących udział w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej, organizowanego przez nasz MOS i PSZS Limanowa.
.
W zawodach sportowych na etapie powiatowym wzięły udział 62 szkoły podstawowe. 
W imieniu szkół wyróżnienia odbierali ich przedstawiciele wśród których byli również uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją i nauczycielami.
.
Nasza szkoła została nagrodzona:
- za zajęcie I miejsca w klasyfikacja dziewcząt, 
- za zajęcie III miejsca w klasyfikacji chłopców,
- za zajęcie II miejsca w punktacji łącznej szkół podstawowych..
783339