AKTUALNOŚCI
Treść
„SZKOŁA PRZYJAZNA HARCERSTWU”
Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła Przyjazna Harcerstwu”, przyznawany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Krakowską oraz Okręg Małopolski ZHR.
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „WIOSKI BEZ TROSKI”
Za nami rozstrzygnięcie konkursu „Wioski bez troski”, które odbyło się na początku czerwca pod patronatem KRUS.
INNOWACJA PEDAGOGICZNA „SZLAK MŁODYCH ODKRYWCÓW – WYKORZYSTANIE METODY HARCERSKIEJ W EDUKACJI”
W mijającym roku szkolnym uczniowie klasy II A uczestniczyli w innowacji pedagogicznej „Szlak Młodych Odkrywców – wykorzystanie metody harcerskiej w edukacji”.
BEZPIECZEŃSTWO DZIECI I MŁODZIEŻY W CZASIE WAKACJI
Pełna publikacja -> Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie wakacji
CERTYFIKAT „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”
Miło nam poinformować, że nasza Szkoła otrzymała certyfikat za wdrażanie i realizowanie innowacyjnych zajęć z projektowania i druku 3D, w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".
SZKOLNY DZIEŃ BEZ PRZEMOCY POD HASŁEM „DAWAJ MOC – STOP PRZEMOCY”
W dniu 17 czerwca 2026 r. w ramach Dnia Sportu dla klas starszych obchodziliśmy Szkolny Dzień Bez Przemocy pod hasłem "Dawaj Moc – Stop Przemocy". Akcja zorganizowana z inicjatywy pedagoga i psychologa szkolnego oraz Samorządu Uczniowskiego z opiekunami miała na celu szerzyć wartości związane z szacunkiem, koleżeństwem i przyjaźnią.
WYCIECZKA KLASY 2 DO MAŁOPOLSKIEGO CENTRUM NAUKI COGITEON
Uczniowie klasy 2 uczestniczyli w wycieczce do Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon w Krakowie. Podczas pobytu wzięli udział w warsztatach Laboratorium Smaków „Cukier niejedno ma imię”, podczas których poznawali tajniki zdrowego odżywiania i odkrywali, gdzie ukrywa się cukier w codziennych produktach.
Śladami królów i naukowców – wycieczka do Krakowa
W miniony piątek uczniowie klas 4a i 4b uczestniczyli w wycieczce do Krakowa, podczas której połączyli naukę z poznawaniem najważniejszych zabytków dawnej stolicy Polski.
MISJA „LEKKI PLECAK” – PODSUMOWANIE
W minionym czasie w naszej szkole realizowaliśmy akcję „Misja Lekki Plecak”, której celem było zwrócenie uwagi na prawidłowe pakowanie tornistrów oraz kształtowanie dobrych nawyków organizacyjnych wśród uczniów.