Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Treść

Po miesiącach wytężonej pracy, 21 czerwca 2024 r., nadszedł czas na upragniony wypoczynek. W godzinach porannych na hali naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Na początku Pani Dyrektor Renata Młynarczyk - Pach powitała wszystkich zgromadzonych, podziękowała za całoroczną pracę i pogratulowała sukcesów.

Następnie Szymon Giemzik - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego po powitaniu wszystkich na czele z Panią Dyrektor, przekazał głos młodszym kolegom i koleżankom zapraszając na ich wystep.

Uczniowie drugich klas wyruszając pociągiem nad morze, w góry i do Warszawy zaprezentowali program artystyczny, w którym przypomnieli najważniejsze zasady bezpiecznych wakacji oraz wyrazili wdzięczność za trud wychowania i nauczania.

Po wystepie młodych artystów Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego złożył, w imieniu wszystkich uczniów, serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej oraz życzył wszystkim słonecznych wakacji, a przekazane kwiaty, na ręce dyrekcji i przedstawicielki Rady Rodziców - Pani Jolanty Kędroń, były symbolem wdzięczności.

Po części artystycznej Pani Dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła uczniom nagrody i świadectwa  za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie odebrać świadectwa, dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Życzymy wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Urszula Kęska, Aneta Florek

[GALERIA]

Zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

802982