Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

Treść

W dniu 28 i 29 maja 2024 roku w przedszkolu odbył się uroczysty występ z okazji Dnia Mamy i Taty.

Występ rozpoczął się od przywitania zgromadzonych gości przez dyrektor szkoły Panią Renatę Młynarczyk-Pach. Dzieci zaprezentowały wspaniały program artystyczny, który wywołał uśmiech i łzy wzruszenia na twarzach licznie zgromadzonych rodziców.

Dzieci wraz z wychowawcami pilnie ćwiczyły wierszyki, piosenki i układy taneczne. Każde dziecko miało swoje zadanie, co pozwoliło na zaprezentowanie różnorodnych talentów. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem prezentowały utwory poświęcone rodzicom. Po recytacji każde dziecko wręczyło swoim rodzicom własnoręcznie wykonany upominek.

Na zakończenie sekretarz Urzędu Gminy Słopnice Pani Anna Strug podziękowała wszystkim dzieciom za wspaniały występ oraz rodzicom za ich nieocenione wsparcie i współpracę. Rodzice opuszczali przedszkole z uśmiechami na twarzach, pełni dumy i wzruszenia.

Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Dzień Mamy i Taty w przedszkolu to wydarzenie, które przypomina o tym, jak ważne są rodzinne więzi i wspólne chwile pełne miłości i radości.

Zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

[GALERIA]

797073