Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

WYCIECZKA KLASY VIII

WYCIECZKA KLASY VIII

Treść

W piękny, słoneczny dzień, 27.05.2024 roku, uczniowie klasy 8 pod opieką wychowawczyni - p. E. Więcek i p. E. Staśko udali się na pożegnalny wyjazd do Nowego Sącza. Program wycieczki miał charakter integracyjny, wypoczynkowy i relaksacyjny.

Najpierw uczniowie po trudach egzaminu wypoczywali aktywnie w studio Lasershotu. Była to świetna rozrywka, dzięki której każdy miał chwilę na zabawę, rozmowy i współpracę z innymi. Ta wizyta dostarczyła wszystkim młodym poszukiwaczom przygód moc niezapomnianych wrażeń, a sam pobyt będą wspominali jeszcze przez długi czas.

Po elektronicznej atrakcji nastąpiła chwila odpoczynku podczas spaceru w promieniach majowego słońca po parku miejskim. Następnie uczniowie zwiedzili ruiny zamku z połowy XIV wieku i podziwiali panoramę Nowego Sącza.

Na zakończenie coś dla ciała, czyli posiłek w punkcie gastronomicznym, a więc rozkosze podniebienia i degustacja ulubionych dań.

Wychowawczyni zdradziła, że uczniowie w czasie wycieczki byli (ku jej zaskoczeniu) rozśpiewani, prezentując różnorodny repertuar. Może powstanie teledysk? Z pewnością uczestnicy wyjazdu będą mieli wiele pięknych wspomnień.

Zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

[GALERIA]

797076