Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

ŚPIEWAJMY PANU

ŚPIEWAJMY PANU

Treść

„Pan się narodził w lichej stajence, w cieple serc, w blasku gwiazdy betlejemskiej.                                                                                                         Śpiewajmy kolędy, żeby serce nasze odtajały, żeby stały się bardziej wrażliwe na wszystko, co wokół nas. „

Tymi pięknymi słowami wiersza prowadzący  4 stycznia 2023 r. przywitali wszystkich zgromadzonych w naszej szkole na wspólnym kolędowaniu.

Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Renata Młynarczyk-Pach, a swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Grażyna Prusak-Burdacka wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie - Delegatura w Nowym Sączu, Wójt Gminy Słopnice Pan Adam Sołtys, Sekretarz Gminy Pani Anna Strug, Skarbnik Gminy Jan Więcek, Przewodniczący Rady Gminy Józef Bednarczyk, Dyrektorzy szkół w Słopnicach oraz Rodzice na czele z  Prezydium Rady Rodziców.                                 

Wsłuchując się w słowa kolęd i pastorałek, odbyliśmy wędrówkę śladami Maryi oraz Józefa i po raz kolejny odkryliśmy tajemnicę Bożego Narodzenia.

Bożonarodzeniowa historia opowiedziana przez recytatorów i malowana magicznym wykonaniem kolęd sprawiła, że serca słuchaczy wypełniły się ciepłem i radosną atmosferą.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim wykonawcom. To dzięki Wam mogliśmy przeżyć w sposób szczególny ten wyjątkowy wieczór.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia.

[GALERIA]

 

583742