Przejdź do treści
1
002
Przejdź do stopki

„RAZEM JEST WESELEJ!” – INTEGRACYJNY WYJAZD DO SERCA BESKIDU W SŁOPNICACH

„RAZEM JEST WESELEJ!” – INTEGRACYJNY WYJAZD DO SERCA BESKIDU W SŁOPNICACH

Treść

W dniu 23 czerwca dzieci z trzech grup zerowych naszej szkoły uczestniczyły w wyjątkowym grillu integracyjnym, który odbył się w malowniczym ośrodku Serce Beskidu w Słopnicach. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dzieci brały udział w grach i zabawach ruchowych, rozwijały umiejętność współpracy oraz nawiązywały nowe przyjaźnie. Nie zabrakło również czasu na wspólne rozmowy, śmiech i odpoczynek w otoczeniu pięknej beskidzkiej przyrody. Jednym z najprzyjemniejszych punktów programu był wspólny grill, podczas którego wszyscy mogli skosztować smacznych przekąsek. Radosna atmosfera i uśmiechy na twarzach dzieci potwierdziły, że był to dzień pełen pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

 

[GALERIA]

1486977