Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Przejdź do Treści

Wydarzenia

GALA LAUREATÓW I FINALISTÓW

Treść

 

            Koniec roku to czas wielu podsumowań, nagradzania, tych którzy w ciągu minionego czasu ciężko pracowali na swoje sukcesy. Podczas uroczystej akademii przyznano wyróżnienia uczniom, którzy zdobywali laury sportowewykazali się olbrzymią wiedzą w konkursach przedmiotowych i tematycznych.

Nagrodzeni zostali:

- Jakub Wójtowicz uczeń klasy III a – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego

-Agnieszka Górszczyk uczennica klasy III c – laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Dzieje Przymierza”

-Dorota Palacz uczennica klasy III c – laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Dzieje Przymierza”

-Artur Trzupek uczeń klasy III d - laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Dzieje Przymierza”

-Julia Wikar uczennica klasy III c – finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Dzieje Przymierza”

-Aleksandra Cięciel uczennica klasy VII b – finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Z Dobrą Nowiną przez życie”

-Martyna Kaim uczennica klasy VII b – finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Z Dobrą Nowiną przez życie”

Sukcesy sportowe na szczeblu wojewódzkim zdobywali:

/Gimnazjum/

Zuzanna Ślazyk kl. III d, Jakub Wójtowicz kl. III a, Magdalena Pach kl. III a, Alicja Banach kl. III a, Natalia Smreczek kl. III e, Marta Tomera kl. III b, Dawid Kulig kl. III e, Adrian Franczak kl. III e, Krzysztof Papież kl. III e, Kamil Wikar kl. III d, Krystian Franczak kl. III e

/Szkoła Podstawowa/:

Kinga Pach kl. VI, Filip Kęska kl. IV a, Wiktor Krzemiński kl. V c, Wojciech Niezabitowski kl. IV a, Konrad Stańczuk kl. IV a, Olaf Stańczuk kl. IV a, Dominik Wojtas kl. V c, Klaudia Banach kl. V a, Magdalena Mrózek kl. VII b, Roksana Kaim kl. VII b, Kamila Gaik kl. V b, Martyna Sroka kl. V b, Karolina Papież kl. V b, Sylwia Wojtas kl. V c, Kornelia Florek kl. V a, Weronika Tomera kl. V c, Anita Krzyściak kl. V c, Wiktor Pach kl. V c, Paweł Pach kl. IV b, Zuzanna Banach kl. V c, Diana Palacz kl. Va, Kinga Madoń kl. V c, Nikodem Bednarczyk kl. III a, Aleksandra Curzydło kl. III a, Błażej Curzydło kl. III a, Weronika Dudek kl. III a, Natalia Gawlik kl. II a, Igor Kęska kl. III a, Szymon Kulpa kl. III a, Martyna Nowak kl. III a, Zuzanna Nowak kl. II b, Dominik Piechura kl. II a, Maja Wojcieszak kl. III a.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

Anna Dudek

 

416415