Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015

Treść

.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
 .
 

.
INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE
.
Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w indywidualnych biegach przełajowych wzięli udział uczniów klas IV - VI reprezentując Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach. 
Dziewczęta miały do pokonania etap 800 m a chłopcy 1000 m.
..
Klasyfikacja końcowa
..
Dziewczeta:
- urodzone w 2004 roku: sklasyfikowano 55 zawodniczek
miejsce 2 - Ślazyk Zuzanna - awans do zawodów wojewódzkich
miejsce 11 - Ślazyk Monika
.
.- urodzone w 2003 roku: sklasyfikowano 66 zawodniczek
miejsce 5 - Banach Alicja- awans do zawodów wojewódzkich
miejsce 24 - Pach Magdalena
miejsce 43 - Curzydło Oliwia
.
.- urodzone w 2002 roku: sklasyfikowano 63 zawodniczki
miejsce 2 - Banach Marta- awans do zawodów wojewódzkich
miejsce 26 - Wojtas Alicja
miejsce 33 - Poręba Brygida
miejsce 55 - Jeremiejko Natalia
.
.
Chłopcy
- urodzeni w 2004 roku: sklasyfikowano 63 zawodników
miejsce 1 - Bolsęga Michał - awans do zawodów wojewódzkich
miejsce 2 - Kaim Jakub- awans do zawodów wojewódzkich
miejsce 14 - Pach Józef
miejsce 21 - Kapera Sebastian
miejsce 27 - Więcek Karol
miejsce 41 - Kowalczyk Maciej
.
- urodzeni w 2003 roku: sklasyfikowano 53 zawodników
miejsce 10 - Gros Sebastian
miejsce 29 - Bugajski Jakub
miejsce 40 - Wieżbitowski Krzysztof
.
- urodzeni w 2002 roku: sklasyfikowano 82 zawodników
miejsce 21 - Ranosz Wojciech
miejsce 30 - Matusiak Piotr
miejsce 32 - Opyd Rafał
miejsce 59 - Więcek Adam
miejsce 64 - Bugajski Łukasz
.

.
PIŁKA NOŻNA HALOWA 
.
Dziewczęta
.
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej przy ZSM nr1 w Mszanie Dolnej wzięło udział 9 zespołów. Nasza drużyna  w klasyfikacji końcowej zajęła VI miejsce.


.


.
.MINI PIŁKA SIATKOWA
. 

Dziewczęta

.
I miejsce reprezentacji ZPO Słopnice w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt szkół podstawowych w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej przy ZS Mordarka nasza drużyna zajęła V miejsce. W zawodach wzięło udział 8 zespołów  z terenu powiatu limanowskiego.



Chłopcy
.
I miejsce reprezentacji ZPO Słopnice w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach IMS, które odbyły się w ZS w Mordarce wzięło udział 9 zespołów.
Nasza reprezentacja ostatecznie w zawodach zajęła V miejsce.




.
TENIS  STOŁOWY
.
.
Indywidualny  
.
Dziewczęta
.
W zawodach o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Tenisie Stołowym Indywidualnym w kategorii dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w ZSS nr4 w Limanowej wzięło udział 27 zawodniczek.
Naszą szkołę i gminę Słopnice reprezentowały:
Adriana Kęska - zajęła 17 miejsce
Monika Pach - zajęła 24 miejsce.
.
Chłopcy
.
W zawodach o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Tenisie Stołowym Indywidualnym w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w ZSS nr4 w Limanowej wzięło udział 28 zawodników.
Naszą szkołę i gminę Słopnice reprezentowali:
Bolsęga Michał  - zajął 16 miejsce w zawodach,
Ranosz Wojciech - zajął 26 miejsce w zawodach.



Drużynowy
...
Dziewczęta
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego tenisa stołowego - drużynowego dziewcząt w ramach IMS, które odbyły się w ZS Szczyrzyc nasza drużyna: Kęska Adrianna i Pach Monika, zajęła IXmiejsce na 10 biorących udział w zawodach zespołów.
 
Chłopcy
.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego tenisa stołowego - drużynowego chłopców w ramach IMS, które odbyły się w ZS Szczyrzyc nasza drużyna: Bolsęga Michał i Ranosz Wojciech, zajęła XI miejsce na 11 biorących udział w zawodach zespołów.
.

.
ZAWODY PŁYWACKIE

W powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym, które odbyły się na basenie w Limanowej wzięły udział cztery uczennice naszej szkoły.

Wyniki naszych zawodniczek:
.
Styl dowolny, dys. 50 m:
Kęska Adriana - IV miejsce
Jeremiejko Natalia - V miejsce
.

.
Styl grzbietowy, dys. 50 m:
Krzemińska Ewelina - II miejsce
Lisek Kinga - IV miejsce
.

.

.
MINI  PIŁKA  KOSZYKOWA
.
Chłopcy
.
I miejsce reprezentacji ZPO Słopnice w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Koszykowej Chłopców w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej przy ZSS Nr 3 w Limanowej wzięło udział 7 zespołów. Nasza reprezentacja w zawodach zajęła VI miejsce.
 .

.
.

.
SZACHY
.
W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Turnieju Szachowym Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się w ZS nr 1 w Limanowej naszą szkołę reprezentowała 12-to osobowa drużyna.


.
.
Nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:
.
Dziewczęta:
Trzajna Aleksandra - miejsce 6


.
Chłopcy:
Trzajna Bartosz - miejsce 3
Florek Arkadiusz - miejsce 4
Kotara Jakub - miejsce 9
Wielocha Mariusz - miejsce 15
Wójtowicz Jakub - miejsce 16
Papie Piotr - miejsce 17
Trzópek Adrian - miejsce 19
Kaim Jakub - miejsce 22
Madoń Rafał - miejsce 24
Strug Krzysztof - miejsce 34
Marcisz Michał - miejsce 35




.
BIEGI NARCIARSKIE
.
Zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Biegach Narciarskich w ramach IMS odbyły się w Zalesiu. Naszą szkołę reprezentowało 18 zawodników.
.
Wyniki naszych zawodników:
.
Kategoria - chłopców ur. 2002r. - dystans 2km cl (startowało 26 zawodników)
Pachut Jerzy - miejsce 4
Palacz Łukasz - miejsce 12
.  
Kategoria - dziewcząt ur. 2002r. - dystans 2km cl (startowało 18 zawodniczek)
Skoczeń Karolina - miejsce 5
Banach Renata - miejsce 10

Kategoria - chłopców ur. 2003r. - dystans 2km cl (startowało 20 zawodników)
Śliwa Daniel - miejsce 6
Gros Sebastian - miejsce 10
Dudara Tomasz - miejsce 16
Pachut Maksymilian - miejsce 19



Kategoria - dziewcząt ur. 2003r. - dystans 2km cl (startowało 14 zawodniczek)
Młynarczyk Renata - miejsce 10
Banach Alicja - miejsce 11
Więcek Emilia - miejsce 12



Kategoria - chłopców ur. 2004r. i mł. - dystans 1km cl (startowało 21 zawodników)
Kaim Jakub - miejsce 3
Skoczeń Kacper - miejsce 11
Wikar Tomasz - miejsce 17
Śliwa karol - miejsce 19



Kategoria - dziewcząt ur. 2004 i mł. - dystans 1km cl (startowało 21 zawodniczek)
Ślazyk Zuzanna - miejsce 1
Curzydło Emilia - miejsce 16
Pach Aleksandra - miejsce 18




.
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
.
17 kwietnia 2015r. w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Drużyna dziewcząt miała do pokonania dystans 9x800m, a drużyna chłopców 9x1000m.
..
Skład drużyny dziewcząt:
Ślazyk Zuzanna, Pach  Aleksandra, Ślazyk Monika, Boruta Aleksandra, Banach Alicja, Marcisz Paulina, Curzydło Oliwia, Wojcieszak Ligia, Gros Estera, Poręba Brygida, Banach Marta, Krzemińska Ewelina.



Skład drużyny chłopców:
Rafał Opyd, Matusiak Piotr, Więcek Adam, Pachut Jerzy, Bolsęga Michał, Gros Sebastian, Mrózek Sebastian, Wojcieszak Alan, Kaim Jakub, Kapera Sebastian, Więcek Karol, Pach Józef.



Po rozegraniu biegu nasza dziewczęca drużyna zajęła IV miejsce, natomiast drużyna chłopców zdobyła mistrzostwo powiatu zajmując miejsce I i awansując do zawodów wojewódzkich .


.
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
.
Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w Mszanie Dolnej.
Naszą szkołę reprezentowały 6-cio osobowe drużyny dziewcząt i chłopców.
..
.
Dziewczęta
.
Nasza żeńska drużyna po wyrównanej rywalizacji zajęła ostatecznie najwyższe I miejsce w klasyfikacji końcowej drużyn i awansowała do zawodów rejonowych.
.
Indywidualnie wysokie miejsca zajęły: Marta Banach - miejsce I, Alicja Banach - miejsce II.
.
Na zawodach rejonowych nasza żeńska drużyna spisała się również bardzo dobrze zajmując II miejsce i zdobywając awans do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy !!!
.

.
Indywidualnie , wysokie II miejsce zajęła Marta Banach. Gratulujemy !!!
.

.
.
.
Chłopcy
.
Drużyna chłopców w końcowej klasyfikacji drużynowej zajęła 
VI miejsce.
.
Indywidualnie najlepsze miejsce z drużyny zajął 
Piotr Matusiak - miejsce VII.
.

.
W klasyfikacji końcowej rozgrywek sportowych prowadzonych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii szkół podstawowych w roku szkolnym 2014/2015  nasza szkoła zajęła I miejsce w powiecie  limanowskim.
.

.
Wszystkie wyniki i zdjęcia na: www.mos.limanowa.pl
.

411692