Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

AKTUALNOŚCI

Treść

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

Dnia 24 listopada 2021 r. uczniowie klasy I "a" i "b" poznały bliżej bibliotekę szkolną. Zapoznały się z regulaminem biblioteki, wysłuchały pogadanki jak należy dbać o książki, zapoznały się z kartami czytelników i kartami książek. Otrzymały zakładki do k

ZNAMIĘ! ZNAM JE?

ZNAMIĘ! ZNAM JE?

Chociaż zainteresowanie czerniakiem rośnie, to świadomość na jego temat jest wciąż niska. Aby w jeszcze większym stopniu upowszechnić wiedzę o tym nowotworze realizujemy program profilaktyczno-edukacyjny „Znamię! Znam je?” zainaugurowanym przez Akademię Czerniaka.

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE MAŁY MISTRZ

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE MAŁY MISTRZ

W dniu 17 listopada 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej odbyły się Gry i Zabawy "Mały Mistrz", w których brało udział pięć zespołów, z klas 1-3, z różnych szkół: Mszana Dolna - gospodarze, Jurków, Przyszowa, Olszówka i nasza dzielna drużyna ze Słopnic.

WYJAZD DO FILHARMONII

WYJAZD DO FILHARMONII

18 listopada 2021 r., po półtorarocznej przerwie, odbył się wyjazd do Filharmonii Krakowskiej. Koncert z cyklu Musica-ars amanda rozpoczął się o godz. 18.00

SZKOŁA DO HYMNU

SZKOŁA DO HYMNU

11 listopada 1918 zapamiętamy już na zawsze… Właśnie tego dnia, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też każdego roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.

UPAMIĘTNIENIE ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

UPAMIĘTNIENIE ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W dobie panujące pandemii, kiedy niemożliwe jest spotkanie się całej społeczności i wspólne uczczenie Święta Odzyskania Niepodległości uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych wraz z wychowawcami wykorzystali pomysłowości i kreatywność, aby upamiętnić te wydarzenia.

Lista Linków

Zdjęcia

Filmy

412809