Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011

Treść

.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
 

 
INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE
.
Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w indywidualnych biegach przełajowych wzięło udział 33 uczniów klas IV - VI z naszych szkół tj. SP1 i filii Granice.
Dziewczęta miały do pokonania etap 800 m a chłopcy 1000 m.
..
Klasyfikacja końcowa
..
Dziewczeta:
- urodzone w 2000 roku: sklasyfikowano 63 zawodniczki
miejsce 18 - Ślazyk Sylwia
miejsce 30 - Sroka Beata
miejsce 35 - Rusnak Sylwia
miejsce 42 - Nowak Żaneta
miejsce 54 - Keska Karolina
miejsce 57 - Śliwa Aleksandra
.
- urodzone w 1999 roku: sklasyfikowano 67 zawodniczek
miejsce 2 - Ślazyk Weronika
miejsce 15 - Florek Arleta
miejsce 44 - Florek Joanna
miejsce 46 - Ślazyk Dominika
miejsce 54 - Wojtas Alicja
.
- urodzone w 1998 roku: sklasyfikowano 60 zawodniczek
miejsce 2 - Kapera Marta
miejsce 12 - Kuzar Natalia
miejsce 25 - Wielocha Patrycja
miejsce 36 - Wikar Kinga
miejsce 42 - Banach Weronika
miejsce 45 - Wojtas Wioleta
.
  
   
.
Chłopcy
- urodzeni w 2000 roku: sklasyfikowano 64 zawodników
miejsce 8 - Kaim Michał
miejsce 19 - Twaróg Karol
miejsce 30 - Dudara Rafał
miejsce 32 - Kęska Mateusz
miejsce 37 - Tokarz Artur
miejsce 54 - Staśko Mateusz
 .
- urodzeni w 1999 roku: sklasyfikowano 76 zawodników
miejsce 56 - Wojtas Andrzej 
miejsce 67 - Kęska Dawid
miejsce 71 - Porębski Piotr
.
- urodzeni w 1998 roku: sklasyfikowano 68 zawodników
miejsce 2 - Sroka Łukasz
miejsce 3 - Śliwa Kamil
miejsce 10 - Banach Andrzej
miejsce 19 - Sroka Karol
miejsce 22 - Kowalczyk Andrzej
miejsce 38 - Madoń Piotr
miejsce 45 - Górszczyk Mirosław
miejsce 47 - Dudara Dawid
miejsce 59 - Porębski Paweł
.
  
  
.
Do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Targu awansowali:
Ślazyk Weronika
Kapera Marta
Kaim Michał
Sroka Łukasz
Śliwa Kamil
.
Życzymy powodzenia!
.
W zawodach wojewódzkich, które odbyły się 11 października 2010r. w Nowym Targu wzięli udział  nasi zawodnicy , którzy przeszli eliminacje powiatowe.
Osiągnęli oni wyniki:
Ślazyk Weronika - miejsce 13
Kapera Marta - miejsce 38
Sroka Łukasz - miejsce 10
Kaim Michał - miejsce 47
.
  
.

.
.PIŁKA NOŻNA HALOWA 
.
CHŁOPCY
.
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Piłce Nożnej Halowej w ramach IMS, które odbyły się w ZS Rupniów nasza drużyna zajęła X miejsce, pośród 11 zespołow które wzięły udział w zawodach.
.
  
.
DZIEWCZĘTA
.
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej w Tymbarku nasza drużyna zajęła najlepsze I miejsce, pośród 9 zespołow które wzięły udział w turnieju.
W ten sposób drużyna SP1 Słopnice awansowała do zawodów rejonowych.
Skład zwycięzkiej drużyny: Wikar Sylwia, Sroka Dorota, Kapera Marta, Ślazyk Weronika, Kuzar Natalia,Szewczyk Alicja, Klimek Klaudia, Wikar Kinga, Kaim Martyna, Florek Joanna.
Opiekunem zespołu jest pan Piotr Bugajski
.
.  
   
.

.
MINI PIŁKA SIATKOWA
 
Dziewczęta
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskieeo w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach IMS, które odbyły się w ZS w Mordarce wzięło udział 11 zespołów. Nasza reprezentacja w zawodach zajęła X miejsce.
..

..
Chłopcy
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskieeo w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach IMS, które odbyły się w ZS w Mordarce wzięło udział 10 zespołów. Nasza reprezentacja ostatecznie w zawodach zajęła VIII miejsce.
.
  
.

.
TENIS  STOŁOWY
.
Indywidualny  
.
Dziewczęta
.
Zawody gminne nie odbyły się z powodu braku zgłoszeń uczestników, więc nasze reprezentantki awansowały do zawodów powiatowych.
.
W zawodach o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Tenisie Stołowym Indywidualnym w kategorii dziewczat w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w ZS w Szczyrzycu wzięło udział 29 zawodniczek.
Naszą szkołę i gminę Słopnice reprezentowały:
Kęska Dominika - zajęła17 miejsce w zawodach, 
Kuzar Natalia - zajęła 19 miejsce w zawodach,
Klimek Klaudia - zajęła 29 miejsce w zawodach.
.

Chłopcy
.
Zawody gminne nie odbyły się z powodu braku zgłoszeń uczestników, więc naszi zawodnicy awansowali do zawodów powiatowych.
.
W zawodach o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Tenisie Stołowym Indywidualnym w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Szczyrzycu wzięło udział 28 zawodników.
Naszą szkołę i gminę Słopnice reprezentowali:
Kaim Michał - zajął V miejsce w zawodach - awans do zawodów wojewódzkich,
Gębacz Marcin - zajął 10 miejsce w zawodach,
Ryś Paweł - zajął 28 miejsce w zawodach.

.
Drużynowy
...
Dziewczęta
.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego tenisa stołowego-drużynowego dziewcząt, które odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Limanowej nasza drużyna ( Kuzar Natalia i Wikar Kinga) zajęła X miejsce na 12 biorących udział w zawodach zespołów.
.
Chłopcy
.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego tenisa stołowego-drużynowego chłopców w ramach IMS, które odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Limanowej nasza drużyna ( Kaim Michał i Gembacz Marcin ) zajęła III miejsce na 12 biorących udział w zawodach zespołów. 
.  
.  
.

.
MINI  PIŁKA  KOSZYKOWA
.
Dziewczęta
.
Do zawodów gminnych zgłosiła się tylko drużyna naszej szkoły, więc automatycznie uzyskała awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt w ramach IMS, które odbyły się w ZSS nr 3 w Limanowej wzięło udział 6 zespołów. Nasza reprezentacja w zawodach zajęła VI miejsce.
.
.  
.
Chłopcy
.
Do zawodów gminnych zgłosiła się tylko drużyna naszej szkoły, więc automatycznie uzyskała awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Koszykowej Chłopców w ramach IMS, które odbyły się w hali sportowej w Dobrej i Tymbarku wzięło udział 8 zespołów. Nasza reprezentacja w zawodach zajęła VI miejsce.
.

.
BIEGI NARCIARSKIE
.
Zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Biegach Narciarskich w ramach IMS odbyły się w Lubomierzu. Naszą szkołę reprezentowało 16 zawodników.
Wyniki naszych zawodników:
.
Dziewczęta - kat. dziewcząt ur.1998 dystans 2 km CL
.
Wikar Kinga - I miejsce, Mistrzostwo Powiatu
Kuzar Natalia - II miejsce, w-ce Mistrzostwo Powiatu
Florek Anna - VI miejsce

.
Chłopcy
.
kat. chlopców ur.1998 dystans 2 km CL
Śliwa Kamil - VIII miejsce
Górszczyk Mirosław - X miejsce
Kędroń Damian - XIII miejsce
Strug Antoni - XV miejsce
Poręba Nikodem - XVIII miejsce
Sroka Łukasz - XIX miejsce
Banach Andrzej - XX miejsce
Banach Sylwester - XXII miejsce
Kowalczyk Andrzej - XXIV miejsce

.
kat. chlopców ur.1999 dystans 2 km CL
Strug Jacek - XIV miejsce
Palacz Szymon - XVII miejsce
Kulpa Damian - XIX miejsce
.
kat. chlopców ur.2000 i młodszych dystans 1 km CL
Dudara Rafał - VII miejsce
.

.
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
.
W powiatowych IMS w narciarstwie alpejskim, które odbyły się w Lubomierzu wzięła udział trójka uczniów z naszej szkoły:
Patrycja Lisek - w kat. dziewcząt ur.1998-99r. zajęła XI miejsce,
Damian Kulpa - w kat. chłopców ur.1998-99r. zajął XXVI miejsce.
.
  
.
.
SZACHY
.
W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Turnieju Szachowym Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się w ZS nr 1 w Limanowej wzięło udział 68 zawodników w tym 46 chłopców i 22 dziewczyny. Naszą szkołę i gminę Słopnice reprezentowała 8-mio osobowa drużyna: 4 dziewczynki i 4 chłopców.
.
Nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:
.
Dziewczęta:
Wielocha Patrycja - miejsce II - awans do rozgrywek wojewódzkich
Giemzik Barbara - miejsce V
Giemzik Kinga - miejsce VI
Śliwa Aleksandra (filia) - miejsce IX
.
Chłopcy:
Sroka Łukasz - miejsce VIII
Kowalczyk Bartłomiej - miejsce XII
Ryś Paweł (filia) - miejsce XVIII
Ryż Przemysław - miejsce XXXII
.
Opiekun: p. Piotr Bugajski
.

.
MINI PIŁKA RĘCZNA
.
Dziewczęta
.
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej przy ZSM nr1 w Mszanie Dolnej wzięło udział 8 zespołów. Nasza żeńska reprezentacja okazała się najlepsza w zawodach i zajęła I miejsce, awansując do rozgrywek rejonowych.
.
  
  
.
Skład drużyny: Monika Kaim, Klara Curzydło, Angelika Skrzatek, Weronika Ślazyk, Justyna Talaska, Joanna Florek, Marta Kapera, Sylwia Wikar, Anastazja Młynarczyk, Natalia Kuzar, Kinga Wikar, Klaudia Klimek, Agnieszka Florek, Karolina Florek.
Opiekun drużyny: Pani mgr Maria Bugajska

Gratulujemy!!!
..
.
Chłopcy
.
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej wzięło udział 9 zespołów. Po rozegraniu wszystkich meczy nasza drużyna zajęła ostatecznie VI miejsce.

 


.
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
.
20 kwietnia 2011r. w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Drużyna dziewcząt miała do pokonania dystans 9x800m, a drużyna chłopców 9x1000m.
Po rezegraniu biegu nasza dziewczęca drużyna zajęła III miejsce a drużyna chłopców miejsce VI.
.


.
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
.
Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w Mszanie Dolnej.
Naszą szkołę reprezentowały 7-mio osobowe drużyny dziewcząt i chłopców, które uklasyfikowały się w ścisłej czołówce w klasyfikacji końcowej.

Nasza żeńska drużyna zajęła II miejsce w klasyfikacji końcowej drużyn.

Skład drużyny:
Ślazyk Weronika, Florek Joanna, Kapera Marta, Kuzar Natalia, Wikar Kinga, Skrzatek Angelika, Kaim Monika.
Natomiast indywidualnie I miejsce w powiecie w kategorii dziewcząt zajęła Kuzar Natalia (Filia Granice).


Podobnie jak dziewczęta, nasi chłopcy w końcowej klasyfikacji drużynowej zajęli II miejsce.

Skład drużyny:
Florek Radek, Sroka Łukasz, Sroka Karol, Piaskowy Krzysztof, Madoń Piotr, Porębski Paweł, Śliwa Kamil.
Indywidualnie w kategorii chłopców najlepszym okazał się Łukasz Sroka (SP1) zajmując I miejsce w powiecie limanowskim.


.
PIŁKA NOŻNA "7 PIŁKARSKIE"
.
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w  Piłce Nożnej "7 piłkarskie" w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się na stadionie sportowym LKS "Gorce"w Kamienicy wzięło udział 11 zespołów.
Nasza reprezentacja zajęła III miejsce w zawodach.

.
W klasyfikacji końcowej rozgrywek sportowych prowadzonych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii szkół podstawowych w roku szkolnym 2010/2011  nasza szkoła zajęła I miejsce w powiecie  limanowskim.
.,

Wszystkie wyniki i zdjęcia na stronie: www.mos.limanowa.pl
.

.
.
415631