Przejdź do treści
002
1
Przejdź do stopki

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013

Treść

.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
 

 
INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE
.
Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w indywidualnych biegach przełajowych wzięli udział uczniów klas IV - VI z naszych szkół tj. SP1 i filii Granice, reprezentując Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach. 
Dziewczęta miały do pokonania etap 800 m a chłopcy 1000 m.
..
Klasyfikacja końcowa
..
Dziewczeta:
- urodzone w 2002 roku: sklasyfikowano 75 zawodniczek
miejsce 4 - Wojtas Alicja - awans do zawodów wojewódzkich
miejsce 16 - Poręba Brygida
miejsce 26 - Krzemińska Ewelina
miejsce 27 - Gros Estera
miejsce 29 - Banach Marta
miejsce 32 - Kęska Patrycja
miejsce 34 - Gros Roksana
miejsce 65 - Kowalczyk Elżbieta
.
.
- urodzone w 2001 roku: sklasyfikowano 49 zawodniczek
miejsce 17 - Ślazyk Monika
miejsce 21 - Strug Ewelina
miejsce 25 - Czepiel Emanuela
miejsce 35 - Banach Anna
miejsce 46 - Młynarczyk Monika
miejsce 49 - Florek Lidia
.
- urodzone w 2000 roku: sklasyfikowano 58 zawodniczek
miejsce 10 - Kapera Maria
miejsce 28 - Sroka Beata
miejsce 33 - Madoń Małgorzata
miejsce 34 - Kaim Aneta
miejsce 35 - Kęska Renata
miejsce 53 - Nowak Żaneta
..
  
   
.
Chłopcy
- urodzeni w 2002 roku: sklasyfikowano 86 zawodników
miejsce 15 - Ranosz Wojciech
miejsce 18 - Bugajski Łukasz
miejsce 54 - Kęska Mateusz
miejsce 62 - Florek Arkadiusz
 .
- urodzeni w 2001 roku: sklasyfikowano 81 zawodników
miejsce 10 - Jasica Dominik
miejsce 19 - Papież Filip
miejsce 33 - Kowalczyk Michał
miejsce 36 - Pach Patryk
miejsce 37 - Sułkowski Patryk
miejsce 38 - Lisek Sebastian
.
- urodzeni w 2000 roku: sklasyfikowano 82 zawodników
miejsce 28 - Pach Jakub
miejsce 31 - Twaróg Karol
miejsce 38 - Młynarczyk Michał
.
  
  
.
.

..
PIŁKA NOŻNA HALOWA 
.
Dziewczęta
.
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt szkół podstawowych w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej w Rupniowie nasza drużyna zajęła V miejsce. W zawodach wzięło udział 9 zespołów  z terenu powiatu limanowskiego.
.
   

.
MINI PIŁKA SIATKOWA
.
Dziewczęta
.
I miejsce reprezentacji ZPO Słopnice w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt szkół podstawowych w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej przy ZS Mordarka nasza drużyna zajęła IV miejsce. W zawodach wzięło udział 8 zespołów  z terenu powiatu limanowskiego.
.

.
Chłopcy
.
I miejsce reprezentacji ZPO Słopnicew zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskieeo w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach IMS, które odbyły się w ZS w Mordarce wzięło udział 11 zespołów. Nasza reprezentacja ostatecznie w zawodach zajęła IX miejsce.


.
TENIS  STOŁOWY
.
Indywidualny  
.
Dziewczęta
.
W zawodach o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Tenisie Stołowym Indywidualnym w kategorii dziewczat w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w SP nr4 w Limanowej wzięło udział 29 zawodniczek.
Naszą szkołę i gminę Słopnice reprezentowały:
Pach Kinga - zajęła 16 miejsce,
Kęska Dominika - zajęła 17 miejsce w zawodach.
.
Chłopcy
.
W zawodach o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Tenisie Stołowym Indywidualnym w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w SP nr4 w Limanowej wzięło udział 35 zawodników.
Naszą szkołę i gminę Słopnice reprezentowali:
Kaim Michał - zajął III miejsce w zawodach - awans do zawodów rejonowych,
Papież Filip  - zajął IV miejsce w zawodach - awans do zawodów rejonowych,
Gębacz Marcin - zajął V miejsce w zawodach - awans do zawodów rejonowych.
.

Na zawodach rejonowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym, które odbyły się w Ropie, nasi zawodnicy zajęli kolejno:
Papież Filip - III miejsce - awans do zawodów wojewódzkich'
Kaim Michał - IV miejsce - awans do zawodów wojewódzkich,
Gembacz Marcin - V miejsce - awans do zawodów wojewódzkich.
.

.
Drużynowy
...
Chłopcy
.
Na zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego tenisa stołowego-drużynowego chłopców w ramach IMS, które odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Limanowej nasza drużyna: Kaim Michał, Gembacz Marcin i Papież Filip, zajęła II miejsce na 9 biorących udział w zawodach zespołów, awansując do zawodów rejonowych.
 
   
..
Na zawodach rejonowych, które odbyły się w ZSS Nr4 w Limanowej nasza drużyna w niezmienionym składzie zajęła wysokie II miejsce awansując do zawodów wojewódzkich.
.
 
.
Na Wojewódzkim Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w ramach IMS, który odbył się w Nowym Targu  nasz drużyna w składzie: Kaim Michał, Gembacz Marcin, Papież Filip z opiekunem p. Józefem Szczeciną zajęła bardzo wysokie                   III miejsce. Gratulujemy !!!
.


.
MINI  PIŁKA  KOSZYKOWA
.
Dziewczęta
.
Do zawodów gminnych zgłosiła się tylko drużyna naszej szkoły, więc automatycznie uzyskała awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt w ramach IMS, które odbyły się w ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej wzięło udział 6 zespołów. Nasza reprezentacja w zawodach zajęła wysokie            II miejsce. Gratulujemy !!!
.
    
.
.
Chłopcy
.
Do zawodów gminnych zgłosiła się tylko drużyna naszej szkoły, więc automatycznie uzyskała awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Koszykowej Chłopców w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej przy ZSS Nr 3 w Limanowej wzięło udział 6 zespołów. Nasza reprezentacja w zawodach zajęła III miejsce.
 
 
 
.

 
SZACHY
.
W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Turnieju Szachowym Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się w ZS nr 1 w Limanowej wzięło udział 77 zawodników, w tym 58 chłopców i 19 dziewczyn. Naszą szkołę reprezentowała 7-mio osobowa drużyna: 2 dziewczynki i 5 chłopców.
.
Nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:
.
Dziewczęta:
Giemzik Ewa- miejsce IXGiemzik Kinga - miejsce VI
Katra Justyna - miejsce X
.
Chłopcy:
Wielocha Mariusz - miejsce IV
Wielocha Jacek - miejsce VIII
Ryz Mariusz - miejsce XXXXVI
Madoń Grzegorz - miejsce XXXXVIII
.

.
BIEGI NARCIARSKIE
.
Zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Biegach Narciarskich w ramach IMS odbyły się w Kasinie Wielkiej. Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników.
.
Wyniki naszych zawodników:
.
Kategoria - chłopców ur. 2000 - dystans 2km cl (startowało 28 zawodników)
Puch Jakub - miejsce XIII
Strug Adrian - miejsce XV
Dudara Rafał - miejsce XVII
Banach Krystian - miejsce XIX
.  
Kategoria - chłopców ur. 2001 - dystans 2km cl (startowało 17 zawodników)
Jasica Stanisław - miejsce VI
Sułkowski Patryk - miejsce XII

Kategoria - dziewcząt ur. 2001 - dystans 2km cl (startowało 25 zawodniczek)
Śliwa Patrycja - miejsce V
Goryczka Aleksandra - miejsce VI
Ślazyk Monika - miejsce X
 .
  
.
Kategoria - chłopców ur. 2002 i mł. - dystans 1km cl (startowało 27 zawodników)
Palacz Łukasz - miejsce V.
.

.
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
.
W powiatowych IMS w narciarstwie alpejskim, które odbyły się w Lubomierzu wzięła udział trójka uczniów z naszej szkoły, którzy w kategorii chłopców zajęli:
Gaik Artur - miejsce 43,
Lisek Sebastian - miejsce 52,
Madoń Grzegorz - miejsce 72.  
.
MINI PIŁKA RĘCZNA
.
Dziewczęta
.
I miejsce reprezentacji SP1 w zawodach gminnych i awans do rozgrywek powiatowych.
W zawodach powiatowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach IMS, które odbyły się na hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej wzięło udział 9 zespołów.
Po rozegraniu wszystkich meczy nasza drużyna zajęła ostatecznie VI miejsce. 
.
  
.. 

.
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
.
30 kwietnia 2013r. w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Drużyna dziewcząt miała do pokonania dystans 9x800m, a drużyna chłopców 9x1000m.
..
Skład drużyny dziewcząt:
Ślazyk Monika, Czepiel Emanuela, Czepiel Angelika, Ślazyk Sylwia, Kapera Maria, Kaim Martyna, Ślazyk Weronika, Florek Joanna, Florek Arleta.
.
Skład drużyny chłopców:
Jasica Dominik, Papież Filip, Ślazyk Fabian, Banach Krystian, Kaim Michał, Twaróg Karol, Florek Radosław, Kulpa Damian, Pach Tomasz.
.
Po rezegraniu biegu nasza dziewczęca drużyna zajęła wysokie II miejsce awansując do zawodów wojewódzkich, a drużyna chłopców zajęła miejsce IV.
.
  
.
W Małopolskich IMS w sztafetowych biegach przełajowych drużyna naszych dziewcząt zajęła 16 miejsce na 38 biorących w zawodach drużyn.
.

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
.
Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w Mszanie Dolnej.
Naszą szkołę reprezentowały 6-cio osobowe drużyny dziewcząt i chłopców.
..
Nasza żeńska drużyna zajęła V miejsce w klasyfikacji końcowej drużyn.
Skład drużyny:
Ślazyk Weronika, Banach Marta, Kapera Maria, Kaim Aneta, Kęska Dominika, Sroka Beata.
Indywidualnie wysokie miejsca zajęły: Ślazyk Monika-miejsce II i Banach Marta-miejsce V.
...

.
Drużyna chłopców w końcowej klasyfikacji drużynowej zajęli VIII miejsce.
Skład drużyny:
Puch Jakub, Jasica Dominik, Sułkowski Patryk, Banach Krystian, Ryz Mariusz, Kowalczyk Michał.

W klasyfikacji końcowej rozgrywek sportowych prowadzonych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii szkół podstawowych w roku szkolnym 2010/2011  nasza szkoła zajęła    II miejsce w powiecie  limanowskim.

.
Wszystkie wyniki i zdjęcia na stronie: www.mos.limanowa.pl
.

416398